İletişim Bilgileri

AZİZ GÜNDÜZ SALEP KUZUGÖBEĞİ TİC.

  • Yetkili Kişi: AZİZ GÜNDÜZ
  • Telefon numarası: +90 (533) 725-36-17, 2483156109
  • MSN: aziz-salep@hotmail.com
  • Adres: PAZAR MAH.İNÖNÜ CAD.NO:10, BUCAK, Burdur, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

Aziz Gündüz Bucak Salebi, Kitre, Kuzugöbeği ve Badem Ticarethanesi 1970 yılında kurulmuş ve babadan oğula mantığıyla o günden günümüze Bucak, Burdur ve Türkiye geneli hizmet vermektedir. Bilindiği üzere Türkiye'deki salep ticaretinin yüzde doksanı Burdur Bucak'ta yapılmaktadır.Ticaretimizde önce güven , istikrar ve dürüstlük ön plandadır. Kar ikinci amacımızdır. Önceliğimiz insanlardan maddi menfaat elde etmek değil beşeri ilişkilerimizi geliştirmektir. Mal ve hizmetlerimiz önce insanların güvenini ve ihtiyacını karşılamaktadır.

Geçtiğimiz aylarda Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Çalışan Gazeteciler Günü'nde gazatecilere ikram ederken " Çarşı, pazar değil Hakiki Bucak Salebi" demesiyle yıllardır şifa kaynağı olarak bilinen doğal salep tekrar gündeme gelmiştir.

Hakiki Bucak Salebinin yanında, Ebru sanatında kullanılan Kitre bitkisi, doğada naturel olarak yetişen, zehirsiz ve çok lezzetli bir mantar türü olan Kuzugöbeği Mantarı ve Badem ticareti yapmaktayız. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve fotoğraflara ulaşmak için Ürünlerimiz sayfasını ve Galeri sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: AZİZ GÜNDÜZ
Web Sitesi: http://aziz-gunduz-salep-kuzugobegi-tic.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: AZİZ GÜNDÜZ SALEP KUZUGÖBEĞİ TİC.
Adres: PAZAR MAH.İNÖNÜ CAD.NO:10, BUCAK, Burdur, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (533) 725-36-17, 2483156109
MSN: aziz-salep@hotmail.com
Ek Bilgiler: sitemize www.bucaksalepsatisi.com ve www.salepsatisi.com adreslerinden de ulasabilirsiniz.
Web sitesi: www.salepciyiz.com